У дошкільному підрозділі Запорізької гімназії № 92 відбувся тренінг для педагогів «Коли світиш усім – не згори сам», присвячений профілактиці емоційного виснаження та збереженню психологічного благополуччя.
Під час зустрічі Інна Миколаївна ознайомила учасників з ефективними способами подолання стресу, навчила виконувати практичні вправи на емоційне розвантаження та відновлення внутрішніх ресурсів.
Тренінг сприяв створенню атмосфери підтримки, довіри та взаєморозуміння в педагогічному колективі.
Дбаючи про себе, педагог зберігає енергію, натхнення та здатність дарувати тепло своїм вихованцям щодня.
Тренінг сприяв створенню атмосфери підтримки, довіри та взаєморозуміння в педагогічному колективі.
Дбаючи про себе, педагог зберігає енергію, натхнення та здатність дарувати тепло своїм вихованцям щодня.

Немає коментарів:
Дописати коментар